Otázky

Comments

Štefánia :

Dobrý deň,
môže lampu používať aj moja dcéra (6 rokov), ktorá má alergiu na slnečné žiarenie (hlavne to prvé slnko na jar nám robí problémy) - vyhádže sa na nezakrytých častiach tela. Dosť často býva chorá a väčšinou nám robia problémy dutiny. Ďakujem za odpoveď.

kingray:

Dobry den, pristroj je cenovo v takej cenovej relacii, ze je pristupny pre kazdeho, takze pristroje nepoziciavame. Vyrobcom je nas dodavatel z Hong Kongu. Certifikaty CE a ROHS boli zaistene nasou firmou. Su tam specialne biogeneticke diody. Mame 4 hlavice s diodami roznych farieb, ktore sa vymienaju v egonomickom drzadle. Pristroj ma vysoky vykon, preto je napajany z adaptera. Pristroj nie je zdravotnicka pomocka avsak sa pouziva na fototerapeuticke aplikacie s pozitivnymi ucinkami na zdravie. Ni je je urceny na liecbu ochoreni, ale je to doplnkovy sposob k liecbe s pozitivnymi znamymi ucinkami. V pripade dalsich otazok nas kontaktuje. Yalong Trade sro, Kingray sro

Ondris Peter:


Dobrý deň.
ako si to môžem odskúšať? účinky sa prejavia neskôr, môžem si ju požičať?
Kto je výrobcom? je tam certifikát z Ministerstva zdravotníctva? nie sú tam obyčajné LED ky?
čím sa líši od biostimulu?
Fyzioterapeut Peter Piešťany

Yalongtrade tím:

Dobrý deň,

zistili sme, že bolestivosť v svaloch veľmi rýchlo ustupuje ak sa používa modré a červené svetlo z BG II, zatiaľ sme overovali tieto dve farby. Modré kvoli protizápalovému účinku a uvoľňovaniu NO oxidu dusnatého, ktorý vyvoláva vazodilatáciu a uvoľnenie ciev a červené kvoli vyššej tvorbe ATP teda energie v bunkách a väčšej hĺbke vniku tohto svetla do tkaniva, čím sumárne sa lepšie odstraňuje kyselina mliečna z preťažených svalov. Informovali nás o tom viacerí, ktorí si lampu Biogene II zakúpili. Rýchly účinok sa dosahuje práve intenzitou a vlastnosťami svetla BG II. Lampu priložte na bolestivé miesto a nechajte svetlo pôsobiť buď v miernom tlaku na pokožku alebo posuvným pohybom po pokožke, tak sa zaisťuje využite celej energie svetla a jeho vnik do tkaniva.Podobne sa odstraňujú aj modriny a opuchy v dôsledku poranení úderom v povrchových partiách tela.

Proces nápravy podporíte ak pridáte k problému bolestivosti svalov kontrolu pH ranného moču a alkalizáciu v spojení s hydratáciou, Kyseliny a toxíny, ktoré obvykle bolestivosť spôsobujú sa rýchlejšie vyplavia.

Yalong Trade tím

D.Š.:

Dobrý deň,
Môže tento prístroj pomôcť pri presilení svalov a ich bolestivosti?
D.Š.

kingray:

Dobrý deň,

Skutočne ťažká otázka, či by bola BG II účinná na jačmeň na oku. V minulosti som mával jačmeň veľmi často, aj Herpesy som mával často, ale odkedy som užívateľom BIOquantu, tieto dve veci už nepoznám. Možno ich výskyt nie je len záležitosť prievanu alebo nie celkom čistého pohára z ktorého sa napijete ale je to skôr prejav oslabenej imunity a to je treba riešiť.

Oko sa BG II priamo nasvecovať nesmie, lebo je to veľmi silné svetlo, nesmiete si svietiť priamo oproti očnej sietnici. Nasvecovať zboku sa môže ale tak, aby svetlo nedopadalo na sietnicu a doporučujeme z väčšej vzdialenosti min.10cm.. Vzdialenosť rozptyľuje časť svetla a jeho energia klesá.

Ak by ste si svietili priamo na sietnicu napríklad červenou farbou, stratili by ste schopnosť rozlišovať červenú a spývala by Vám určitú dobu so žltou farbou. Nato sú k prístroju ochranné okuliare aby sa takéto nemohlo stať.
Myslíme si, že červená na takúto aplikáciu je najvhodnejšia ale aplikácia bezpečným spôsobom, tak ako sme uviedli, pretože červené svetlo je to najbezpečnejšie svetlo s najnižšou energiou fotónov. Ale sietnica oka je oveľa citlivejšia ako pokožka. A jačmeň je predsa prejav na pokožke a nie v oku alebo priamo na oku, preto nasvecovanie zboku je bezpečný spôsob aplikácie.

S pozdravom

František Kokoš

Miroslava:

Dobrý deň,
chcem sa opýtať či by vaša biolampa BIOgene II bola účinná aj pri očnom jačmeni a či je teda vôbec možné nasvecovať priamo oko. ďakujem

Yalongtrade:

Dobrý deň,

Každá látka, každá molekula v našom tele ma svoju absorbčnú charakteristiku. Na nej su typické piky, kedy látka viaže určitú vlnovú dĺžku najlepšie.

Každý enzým v našom tele sa správa podobne. Preto niektoré vlnové dĺžky najlepšie absorbujú jedny molekuly a iné vlnové dĺžky zase iné látky. Červené svetlo sa najviac absorbuje v mitochondriách, ktoré nám vyrábajú energiu z glukózy a kyslíka, kontrétne v jednej časti ich zložitého dýchacieho reťazca a to je Enzym cytochrom C oxidáza. Tento vyložene túži po fotónoch červeného svetla a ak ich dostane tak ihneď pracuje intenzívnejšie.

Modré svetlo s absorbuje v inej časti a žlté zase v inej. Ůčinok je tak špecifiký a tak každá farba vyvoláva iné efekty. A to hovoríme len o mictochodriách, maličkých častiach našich buniek, ktorých je cca 1500 až 5000 v každej bunke. Najviac ich je v nervových bunkách, nakoľko pracujú neustále a majú obrovskú spotrebu energie. Ale práve preto sú mitochondrie tak dôležité, lebo je ich tak veľa a bez nich sa žiť nedá. Ak trpia mitochondrie, trpí celé telo, až nakoniec bunky mutujú, lebo mitochondrie majú vlastnú DNA a ak trpia tak sa táto DNA poškodzuje. Preto práve krv a starostlivosť o mitochondie nám zaručuje veľa síl aj vo vyššom veku. Ak si ich zničíme tak samozrejme nevládzeme a to býva častokrát spojené s rakovinou a jej rozvojom.

Slovo modulov nie je správne, asi sme to spôsobili my a chybu naprávame. Hovoríme len o pulznom a spojitom móde a nie module a hovoríme o farbách ale presnejšie je exaktne definovať presnú vlnovú dĺžku a rozptyl svetla okolo tejto vlnovej dĺžky. To vyjadruje kvalitu z jedného hľadiska spomedzi komplexu celého radu hľadísk. To čo zaujíma zákazníka je ale maximum účinku a definovanie spôsobu ako ho dosiahnúť. Preto to necheme zákazníkom príliš komplikovať a hovoríme len všeobecne čo robí ktorá farba a nie exaktne to, čo robí ktorá vlnová dĺžka.

Váš Yalong Trade tím.

Yalongtrade:

Dobrý deň,

naša biolampa prešla zložitým vývojom, ktorý trval cca 2 roky. Ešte aj dnes pracujeme nad jej vylepšeniami al aj tak už jej súčasná podoba predstavuej špičku a bude ešte lepšia. Nechceme prezrádzať viac, pretože pracujeme na patente. Robí to, čo iné biolampy nerobia a to ju robí jedinečnou. Na našich stránkach o tom nie je žiadna zmienka.

Na ulcreózne, mokvajúce, hnisajúce a otvorené rany je veľmi vhodná, máme to overené na viacero prípadoch a máme aj fotodokumentáciu. Uprednostňujte modré a červené svetlo, najprv aplikujte modré s dezinfekčným účinkom a potom červené svetlo s energizačným a detoxikačným účinkom. Doba hojenia rán sa skráti a rany by sa mali zaceliť. Ak by sa to nedialo, BIOquant a jeho systémový účinok na mikrocirkuláciu a angiogenézu sa musí používať súčasne s biolampou BIOgene.

Zatiaľ, keďže naša biolampa je novinka, stihli sme zaistiť len normálne CE ako elektrické zariadenie, a v tomto smere je bezpečnou pomôckou. Naša biolampa preto ešte nie je klasifikovaná ako zdravotnícka pomôcka, ale aj nad tým pracujeme.
Hovoríme naša biolampa, pretože je to naše, slovenské riešenie a ja novinkou medzi biolampami svojou podstatne inou koncepciou a inou kvalitou svetla. Svetlo je to čo je na riešení najdôležitejšie. Nie to ako prístorj vyzerá, či má displej alebo či má v sebe prístroj batérie. Jedine svetlo je podstané a o to nám išlo. Pripravujeme ďalšie nové verzie a uvažujeme aj nad laserovými verziami prístroja.

Dermatologické obtiaže signalizujú systémový problém, je potrebné spojiť viacero ciest, jednou je riadna detoxikácia, druhou systémový účinok BIOquantu a teda perfekná krv, treťou správna hydratácia a alkalizácia organizmu, štvrtou perfekné trávenia a absorbcia živín z potravy a teda dôsledné vytlačenie kandidy a patogénnych baktérií z tráviaceho traktu a popritom aj lokálna aplikácia biolampy s lokálnym účinkom na problémové oblasti. Doporučujeme žlté a červené svetlo, s najväčšou hĺbkou vniku do organizmu a modré alebo zelené v pulznom móde na ožarovanie uší a dlaní. Ak pridáte BIOquant 2x denne na 5mW získate prefeknú krv a postupne aj imunitu a alergické prejavy vymiznú. Pite min. 2lčistej vody denne a pH ranného moču udržujte nad 7 až 7,5. Vtedy je to ideálne a problémy musia zmiznúť.Toto je podstatou zdravia, teda črevo a trávenie a absorbcia živín, ich transport krvou, absorbcia v bunkách, využitie, následne odvod odpadových látok krvou do detoxikačných orgánov a ich vylúčenie z tela. Poritom perfektý prívod kyslíka a odvod plynných metabolitov cez pĺúca sprostredkovaný krvou je podstatnou časťou, ktorá funguje najlepšie, len ak je krv perfektná.

Váš Yalong Trade tím

Sona:

Preco su tam viac farebnych modulov na biolampe naco sluzia tie farby.Dakujem

Monikapres:

Dobry den,

Bioquant uz mame zakupeny, pouzivame ho cela rodina. Tlak manzelovi klesol a mne sa znizil cukor z 12 na 6.
Vasu lampu sme este neskusali. Chcela by som sa opytat, ci pomoze na mokvajuce rany u starsich ludi, jedna sa o moju mamu. Zase mojmu synovi sa obcas zrobi ekzem. Chceli by sme vyskusat tu malu, kedze je cenovo vyhodnejsia.
Dakujeme.
Monika z Presova.

Jankar09000:

Dobry den, funguje biogene ako normalna biolampa? V com sa rozlisuje? Dakujem

marek425:

Vyuziva lampa studene svetlo ako konkurencny produkt Biostimul? Kolko mm do tkaniva vnikne cervene, modre, zlte a zelene svetlo?

Darinka JBiebs Makacsekova:

Dobrý den chcela by som sa opítať že....možeme používať aj od jedného roka dietata??

DAKUJEM :)

Zuzka:

Dobry den, mate zdokumentovane pripady liecby pri klbovych ochoreniach? Aka farba a aka frekvencia aplikacie je odporucana?
Dakujem vopred,
Zuzana

Jozef:

Dobrý deň, chýba mi podrobný návod na použitie Biogene II, ako liečiť konkrétne problémy, časy na použitie, časy na pôsobenie na akupunktúrne body... atď. V návode len veľmi jednouchá všeobecná tabuľka použitia svetiel a veľmi všeobecné príklady použitia.

comments powered by Disqus

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Viac info

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Viac info

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Viac info

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Viac info

Twitter

Zobraziť všetky novinky »

Užitočné odkazy

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi Viac info

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie Viac info

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion® Viac info

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Viac info

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Viac info